X
Užklausa

Darbo laikas: 8:00 - 17:00 SUSISIEKIME TEL. +370 675 52749 Siųskite užklausą

 

Etiketės popierinės ir lipnios, lipdukai – produktams, pakuotėms, suvenyrams, buteliams, stiklainiams

Etiketės gali būti lipnios ir nelipnios.

  • Lipnios etiketės gali būti gaminamos ant popierinio arba PVC lipduko pagrindo. Popierinis lipdukas geriau laikosi ant paviršiaus, jis sunkiau nuklijuojamas, tačiau palyginus su PVC lipduku, jis nėra atsparus drėgmei. Lipnios etiketės gali būti bet kokio dydžio, formos ar spalvos.
  • Nelipnios etiketės daromos iš popieriaus, kartono. Jas galima gaminti bet kokio dydžio ar formos, vienpuses bei dvipuses. Galime pagaminti etiketes su skylute (vieta virvutei), pagal tam tikrą formą, bet kokios spalvos.

 

Individualių pakuočių, dėžučių, maišelių gamyba Vilniuje ir visoje Lietuvoje!

Gaminame įvairių tipų pakuotes, maišelius, dėžutes, įdėklus, įmautes prekėms įdėti su spauda ar be jos. Pakuotė, dėžutė gali būti skirta maistui, transportavimui, drabužiams, avalynei, kosmetikai, žaislams, juvelyriniams dirbiniams, verslo ir kitoms dovanoms, suvenyrams ir kitiems gaminiams.

Galime pagaminti individualiai jūsų produktui skirtą pakuotę arba rinktis iš esamų pakuočių ir jas apipavidalinti. Dėžutes ir pakuotes spausdiname skaitmeniniu, ofsetiniu būdu, jas kertame. Pakuotės gali būti popierinės, perdirbto ar dekoratyvinio popieriaus, kartoninės. Pakuotės gali būti su spauda, šilkografija, folijavimu (auksinis, sidabrinis ir kt. spalvų), daliniu UV lakavimu, įspaudu, lazeriavimu, laminavimu, daliniu kirtimu ir kitais išskirtinumais. Pakuotės gali būti be klijavimo (suneriamos) arba su klijavimu.

 

Atliekame pakuočių projektavimo ir dizaino darbus.